banner21

banner17

16 Eylül 2019 Pazartesi

Kaderimin Yazıldığı Gün yeni 19. Bölüm fragmanı

Kaderimin Yazıldığı Gün 19. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölüm 3 Mart salı akşamı Star TV'de sizlerle olacak

03 Mart 2015 Salı 12:09
Kaderimin Yazıldığı Gün yeni 19. Bölüm fragmanı
Kaderimin Yazıldığı Gün 18. Bölüm yayınlandı. Sırlar açığa çıktı.
Defne’nin eline büyük bir koz geçti. Kaderimin Yazıldığı Gün 19. Bölümde neler olacak? Elif gerçeği öğrenecek mi? Kaderimin Yazıldığı Gün  19.bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde
Kahraman Elif’e evlenme teklif etmeyi planlıyor. Defne, Kıymet’ten, ne yapıp edip Elif’le Kahraman’ın arasını bozmasını ister. Aksi halde Yakup’la alakalı bildiklerini ailenin diğer üyelerine de anlatacaktır. Bu tehdit işe yarar. Kahraman, Elif’e bebekle alakalı gerçekleri anlatacağı sırada odaya giren Kıymet, Elif’i çağırır ve onu Kahraman’la aralarına mesafe koyması gerektiği, evli bir erkekle bu denli yakın olmasının herkes tarafından yanlış anlaşılabileceği konusunda uyarır ve evden taşınmasını ister. 
Kıymet’in söyledikleri Elif’i etkilemiştir. Kahraman mani olmaya çalışsa da Kıymet’in dediğini yapıp, ailesiyle birlikte Yörükhan’lara ait başka bir eve taşınır. Fakat bu durum, Kahraman’la Elif arasındaki bağı yıkmak bir yana güçlendirmiş gibi durmaktadır. 
Kahraman, Defne’yle konuşup ona boşanmak istediğini söyler ve bununla da kalmayıp, Elif’e ailesiyle birlikte kalabilecekleri yeni bir ev alır. Bütün bunlar olurken Şükran ve Yakup cephesinde de hareketli saatler yaşanmaktadır. Şükran ve Yakup çiftinin evlilik yıldönümleridir. Fakat Şükran, kocasının kendisinden habersiz rezervasyon yaptırdığı restorana gittiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. 
Kahraman’sa, Elif’e, bebekle alakalı gerçeği itiraf edip, evlilik teklif etmek niyetindedir. Fakat Defne elindeki son kozu henüz oynamamıştır.     
Kaderimin Yazıldığı Gün 18. Bölümde neler oldu?
Kahraman ambulansla hastaneye kaldırılırken yolda kalbi duracak, doktor ve hemşirenin çabaları sonucu tekrar hayata dönecektir. Uzun süren bir ameliyattan sonra yoğun bakım odasına alınır. Bu esnada bütün aile bireyleri hastaneye gelmiş, telaş içerisinde Kahraman’dan bir haber beklemektedirler.
Ameliyattan sonra kritik süreci henüz atlatamayan Kahraman, bir süre daha gözetim altında tutulacaktır. Aile bireyleri sabaha kadar hastanede kalıp, ondan bir haber beklerler. Bu esnada Ziya, adamlarına Maksut’un izini sürmeleri talimatını verir. Kerem, olaya müdahale eder ve adamları Maksut’u buldukları anda sadece kendisine haber vermeleri konusunda uyarır. 
Kahraman’ın gözlerini açar açmaz söylediği ilk şey, Elif olacak, karısı veya bir başka aile yakını yerine Elif’le görüşmek isteyecektir. Defne bu mesajı iyi okur ve bitme noktasına gelen evliliğini kurtarmak adına plan yapmaya başlar. Bu konuda en büyük destekçisi şüphesiz annesi Neval olacaktır. 
Defne, annesi aracılığıyla, Kıymet’le alakalı eline büyük bir koz geçirir ve bu kozu evliliğini kurtarmak için Kıymet’e karşı kullanır. Aynı anlarda Kahraman da, ona karşı beslediği hisleri ve bebekle alakalı gerçekleri itiraf etmek için Elif’in karşısına çıkar.     
Kaderimin Yazıldığı Gün 17. Bölümde neler oldu? 
Defne’nin artık tek bir amacı var! Elif’ten kurtulmak. Sultan’ın Nazlı’yı da yanına alıp, evi terk etmesi Elif’i perişan eder. 
Defne ise, yıllar sonra ortaya çıkan annesi Neval hanımla kavgaya tutuşmuştur. Defne’nin tek bir amacı vardır, ne olursa olsun Elif’ten kurtulmak. Gözü dönmüş halde Maksut’u arar ve Elif’in yerini söyler. 
Bütün bu gelişmelerden habersiz olan Kahraman ise, Elif’i yemeğe götürür. Bu masum yemek Neval’in entrikası sayesinde, magazin medyasına yansır. Bu durum herkesi şaşkına çevirir. Yakup,  Ziya’yla tartışır. Maksut çıldırır ve intikam yemini eder, Defne’yse Kahraman’ın Elif’le ilişkisini ortaya çıkardığı için memnundur.  Defne’nin planı gayet açıktır. Elif gidecek, Kahraman kendisine kalacaktır.  Ancak sürpriz bir gelişme bütün planları altüst eder. Defne’nin bebeği düşürmek için kullandığı zehir şişesi Kıymet hanım sayesinde Kahraman’ın eline geçer. Ve Defne’den bir açıklama bekler. Defne’nin anlatacakları adeta kendi ölüm fermanını imzalamak gibidir…
Kaderimin Yazıldığı Gün 16. bölümünde neler oldu?

Sultan’ın Nazlı’yı da yanına alıp, evi terk etmesi Elif’i perişan eder. 
Defne ise, yıllar sonra ortaya çıkan annesi Neval hanımla kavgaya tutuşmuştur. Defne’nin tek bir amacı vardır, ne olursa olsun Elif’ten kurtulmak. Gözü dönmüş halde Maksut’u arar ve Elif’in yerini söyler. 
Bütün bu gelişmelerden habersiz olan Kahraman ise, Elif’i yemeğe götürür. Bu masum yemek Neval’in entrikası sayesinde, magazin medyasına yansır. Bu durum herkesi şaşkına çevirir. Yakup,  Ziya’yla tartışır. Maksut çıldırır ve intikam yemini eder, Defne’yse Kahraman’ın Elif’le ilişkisini ortaya çıkardığı için memnundur.  Defne’nin planı gayet açıktır. Elif gidecek, Kahraman kendisine kalacaktır. 
Ancak sürpriz bir gelişme bütün planları altüst eder. Defne’nin bebeği düşürmek için kullandığı zehir şişesi Kıymet hanım sayesinde Kahraman’ın eline geçer. Ve Defne’den bir açıklama bekler. Defne’nin anlatacakları adeta kendi ölüm fermanını imzalamak gibidir…

Özcan Deniz Kaderimin Yazıldığı Gün için rekor ücrete imza atmış!

Dizi sektörünün en fazla kazanan oyuncusu Özcan Deniz oldu. Kaderimin Yazıldığı Gün ile yeniden reyting listelerinin zirvesine yükselen Özcan Deniz'in bölüm başına 96 bin lira ücret aldığı belirtiliyor. Türkiye 'de televizyonlarda neredeyse en önemli unsur artık diziler haline geldi. Televizyonların en sağlam gelir kalemi diziler olunca da reyting getiren başrol isimlerinin bölüm başına aldıkları ücret Türkiye standartlarında bir hayli yüksel oluyor. Necati Şaşmaz'ın aldığı bölüm başı ücreti rekorunu geçtiğimiz senelerde Halit Ergenç kırmıştı. Ergenç bölüm başına aldığı 70 bin TL ücretle Türk televizyon tarihinin en çok kazanan oyuncusu olarak tarihe geçmişti.
Ancak bu rekor, Özcan Deniz tarafından alt üst edildi. Deniz, rol aldığı dizinin yapımcısı ile bölüm başı 96 bin TL'ye el sıkışarak Türk televizyon tarihinin en değerli dizi oyuncusu unvanının da sahibi oldu.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV