banner21

banner17

22 Eylül 2019 Pazar

Moody's'ten Türkiye için kritik uyarı!

Moody's, doların değer kazanması nedeniyle Türk şirketlerinin dış borçlarını ödemelerinin daha zorlaştığını açıkladı.

23 Mart 2015 Pazartesi 11:04
Moody's'ten Türkiye için kritik uyarı!
 Selahattin Demirtaş'tan 'HDP’nin haddini bilmeyen eşbaşkanı' olarak bahseden AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, HDP liderinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yalan yanlış beyanlar üzerinden saygısızlık yapmaya devam ettiğini dile getirdi ve ekledi: "Sen kimsin haddini bil."

Demirtaş'ın Erdoğan düşmanlığı üzerinden o çözüm karşıtı çevrelerin gözüne girmeye çalışan zavallı birisi olduğunu belirten AK Partili Metiner, kendine Erdoğan düşmanlığı üzerinden küçük bir iktidar alanı açmaya çalışan siyaseten çapsız birisin, dedi. Metiner, Demirtaş'a yönelik eleştirilerini şöyle sürdürdü:

'Kandil’in silahları olmazsa sen bir hiçsin'

"Sen Kandil’in silahları olmadan tek başına siyaset yapamayacak kadar aciz bir insansın. Sen değil misin Kobani bahanesiyle kitleleri sokağa sürüp ölümlere sebebiyet veren? Sen değil misin silahların bırakılması çağrısının yapıldığı gün alanen rahatsızlığını belli eden? Kandil’in silahları olmazsa sen bir hiçsin. O yüzden süreci sabote etmeye dönük sekter bir siyaset dilini esas alıyorsun. Sırf beyaz Türkleri memnun etmek ve kendine küçük bir iktidar alanı açmak için savaşın sürmesinden medet uman biri olduğun halde kalkıp tam tersini söylüyorsun. Kaç yüzün var senin? Erdoğan hakkında konuşurken haddini bileceksin. Kimin Kürdü olduğunu ve kimlerin kullanımına kendini açtığını unutmayacaksın. Erdoğan asla yalnız değildir. O Ak Parti davasının güçlü lideridir. Erdoğan milyonların gönlünde taht kurmuş bir liderdir. Çözüm sürecinin asıl mimarıdır. Erdoğan’ı karşısına alan kaybeder. Erdoğan üzerinden birilerini memnun edecek karşıt duruşlar sergileyenler kim olursa olsun yalnız kalmaya ve kaybetmeye mahkumdurlar."

"Liderimize uzanan her saygısız dili de bükeriz"

Hiç kimsenin Erdoğan’a yönelik itibar suikastı yapmasına izin vermeyiz ve herkese anladığı dilden cevap vermesini biliriz, diye açıklamada bulunan ve herkesi konuşurken haddini bilerek konuşmaya davet eden Metiner, liderimize uzanan her saygısız dili de bükeriz. Erdoğan asla yalnız değildir, biline, dedi. 

Anahtar Kelimeler: Moody HaberHaberi
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV